Teslimat ve İade


TESLİMAT VE İADEARE TEKNİK TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. faturalarınızı kredi kartınız ile İnternet sitemiz üzerinden 7/24 (gün/saat) güvenli bir biçimde ödeyebilirsiniz.

Fatura ödeme işlemlerinizden herhangi bir komisyon alınmayacaktır. İlgili Bankanız tarafından alınan komisyonlardan ARE TEKNİK TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Fatura ödemelerine ilişkin işlemler, kredi kartı hesap özetinde mevcut olup takibini buradan yapabilirsiniz.

Müşteri tarafından sehven yapılan ödemeler iptal işlemine tabi tutulmamaktadır. Hatalı ödemeler; hile ve dolandırıcılık amacı taşımamak kaydıyla Müşteri İşlem Merkezimize başvurularak talep edilebilir. Yasal mevzuattaki zamanaşımına uğramamak kaydıyla gerekli inceleme ve araştırmalardan sonucu hataen ödenen bedeller iade dilecektir. İade edilecek bedellerle ilgili oluşabilecek tüm masraflar iade edilecek tutar içerisinden kesilecektir. Hatalı ödemeler ve işlemler nedeniyle oluşabilecek her nevi (maddi/manevi) zarardan, ARE TEKNİK TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. hiçbir suretle sorumlu tutulamaz.

Banka Kartı/Kredi Kartı ile yapılan her bir ödeme işlemi sırasındaki kart bilgileri güvenli bir şekilde korunmaktadır. Ödeme işlemi tamamlandıktan sonra kart bilgileri hiçbir şekilde ARE TEKNİK TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. ‘ye ait internet sitesi ile diğer sistem sunucularında kayıt altında tutulmamaktadır. Herhangi bir yol ile sisteme giriş ile kart bilgileri ve şifrelerinizi ARE TEKNİK TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. çalışanları dahil üçüncü şahıslarla paylaşmayınız. Bu nedenle, müşterinin uğrayabileceği her nevi (maddi/manevi) zarardan ARE TEKNİK TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. sorumlu tutulamaz. Gerçekleştirilen ödeme işlemi, seçilmiş olan fatura/faturalar için geçerlidir. Müteakip faturaların ödenmesi hususunda ayrıca ödeme işlemlerinin ilerletilmesi yada otomatik ödeme talimatının verilmesi gerekmektedir.

ARE TEKNİK TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Kullanım Koşulları Değişiklikleri sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. ARE TEKNİK TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. ait internet sitesi ile diğer sistem sunucularında, servislerde, verilerde ve hizmetlerde veya ürünlerde önceden bildirimde bulunmaksızın değişiklikler yapma hakkını saklı tutar.

Banka Kartı/Kredi Kartı ile fatura ödemesi gerçekleştirdiğinde Kullanım Koşullarını tek tek okuyarak kabul edip onayladığınızı beyan ve taahhüt etmiş olursunuz.

ARE TEKNİK TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET A.Ş ile imzaladığınız her nevi sözleşmeniz, herhangi bir bir nedenle son bulduğunda/fesih edildiğinde, online fatura ödeme işlemlerinizi yapamayacağınız gibi varsa otomatik ödeme talimatınız da son bulacaktır. Bu nedenle doğabilecek zararlardan ARE TEKNİK TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET A.Ş hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Merkez:

KARAAĞAÇ MAHALLESİ 105. CADDE NO: 148 MERKEZ/ISPARTA

Email:

info@areteknik.com.tr

Telefon:

Isparta : 0(246) 232 87 44

Burdur : 0(248) 232 21 34