Hakkımızda

ARE TEKNİK TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET A.Ş

Isparta, Burdur illerinin Merkez ve köylerinde 2013 Yılı Eylül ayından itibaren şu an devam etmekte olan; ARE TEKNİK TAAH.SAN. ve TİC. A.Ş. ismi altında köylerin içme suyu sayaçlarının endeks okuma, tahakkuk ve tahsilat işlerini 8 (sekiz) araçlık filo ve 20 uzman personelimizle titizlikle yürütmekteyiz.

Zaman içerisinde 5 köyün hizmeti ile çıktığımız bu yolda şu an ARE TEKNİK yaklaşık 200 köyümüze hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Bu kapsamda; Köy Tüzel kişiliklerinin elini kuvvetlendirerek, belli bütçelerinin oluşmasına, köye hizmet adına, yapılması gereken işlerini de ifa etmelerine yardımcı olmaktayız.

Bizlerde firma olarak her geçen gün kendimizi alt yapı ve tahsilat hizmetleri konusunda yenileyerek; Türkiye genelinde PTT şube ve acentelerinde, anlaşmalı bankalarda, (Ziraat Bankası online tahsilat hizmetleri) web adresimizden sanal pos ve Isparta (Davraz PTT Şubesi Yanı CK Akdeniz Bayi) - Burdur (Kapalı Salı pazarı karşısı bedesten çarşısı) il merkezlerimizdeki ayrıca iki ilimizin İlçelerimizdeki ARE TEKNİK veznelerimizden tahsilat işlemlerini yapmaktayız.

Sonuç olarak yaptığımız hizmetleri kesintisiz ve titizlikle sağlıklı bir şekilde il ve ilçelerimizdeki bütün köylerimize yansıtabilmek amaçlarımızdandır.

SAYAÇ OKUMA

ARE TEKNİK Uzman Ekibi ve Geniş Filomuz Sayesinde Anlaşma Yapılan İlçe ve Köylerde Sayaç Okuma Yapıyoruz

EVRAK İŞLEMLERİ

Aboneliğinizle İlgili Tüm Tahakkuk ve İhbarnamalerinizi Zamanında Adresinize Ulaştırıyoruz.

TAHSİLAT İŞLERİ

Bir Çok Lokasyondaki Şubemizle İster Merkez Şubelerimizden İster Online Şubemizden Ödeme İmkanı

Merkez:

KARAAĞAÇ MAHALLESİ 105. CADDE NO: 148 MERKEZ/ISPARTA

Email:

info@areteknik.com.tr

Telefon:

Isparta : 0(246) 232 87 44

Burdur : 0(248) 232 21 34