Sözleşmeler


Hizmet Sözleşmesi

areteknikcom.tr'de bulunan bilgiler, yazılar, resimler, markalar, dokümanlar ve diğer işaretler ile sair fikri mülkiyet haklarına ilişkin bilgilerin korunmasına yönelik programlarla, sayfa düzeni ve işbu web sayfasının sunumu ARE TEKNİK TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.’nin mülkiyetindedir ve Türk ve uluslararası telif hakkı kanunlarıyla korunmaktadır.

ARE TEKNİK TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.den önceden yazılı izin alınmaksızın, web sayfasındaki bilgi, belge, doküman ve veri tabanların kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayımlanması, online ya da diğer bir medya kullanılmak suretiyle gönderimi, dağıtımı, iletilmesi, satılması yasaktır. Bu sayfadaki bilgilerin kısmen kopyalanması veya basılması ancak ticari olmayan kişisel ihtiyaçlar için mümkündür. Aksi takdirde yasal yollara başvurma hakkını saklı tutulmuştur.

Web sitemizde, veri güvenliği dahil, her nevi zararlı yazılımlara karşı güvenlikle ilgili gerekli tüm tedbirler alınmıştır. Buna rağmen, müşteri kendi bilgisayarı ile ilgili de azami güvenlik tedbirlerini almakla yükümlüdür. Web Sitede yer alan hizmetlerimizi kullanırken, sorumluluğun tamamen size ait olduğunu hatırlatırız. ARE TEKNİK TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET A.Ş, sitede yayımlanan bilgilerin ve diğer verilerin kullanılması sebebiyle, bilgilerin hatalı veya eksik, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan sorumlu değildir. Belirtilen durumlarla sınırlı kalmaksızın, doğrudan, dolaylı veya arızi zararlar da dahil olmak üzere, internet sitesinin kullanılmasından kaynaklanabilecek zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Gizlilik Sözleşmesi

Banka Kartı/Kredi Kartı ile yetkisiz bir kullanıcı tarafından fatura ödemesi gerçekleşmesi durumunda, tüm sorumluluk size ait olmak üzere, bu ARE TEKNİK TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET A.Ş ye yazılı olarak derhal bildirilmelidir. Web sitesinde değişiklik yapma ve gerekli görüldüğünde işleme ve uygulamaya konulan programı/programları/müşteri lehine oluşturulan her nevi özelliği iptal etme/ortadan kaldırma/silme hususunda ARE TEKNİK TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. mutlak suretle yetkilidir. Gizlilik Politikamıza uygun olarak herhangi bir soruşturma ya da şebeke güvenliği ihlali konusunda bir durumun (siber saldırı, hacker vb.) meydana gelmesi neticesinde yasalar kapsamında kişisel bilgileriniz resmi kurumlar ve/veya adli makamlarla paylaşılabilecektir. Böyle bir durum neticesinde Kişisel Verilerinizin paylaşılması konusunda önceden rıza göstermiş olduğunuzu hatırlatırız. Web sitemize karşı gerçekleştirilebilecek saldırı nedeniyle (siber saldırı, hacker vb.) kişisel bilgilerinizin hukuka aykırı olarak kullanılması nedeniyle meydana gelebilecek dolaylı veya dolaysız her nevi (maddi/manevi) zararlardan ARE TEKNİK TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET A.Ş nin herhangi bir sorumluluğu yoktur.
Merkez:

KARAAĞAÇ MAHALLESİ 105. CADDE NO: 148 MERKEZ/ISPARTA

Email:

info@areteknik.com.tr

Telefon:

Isparta : 0(246) 232 87 44

Burdur : 0(248) 232 21 34